Přihlásit
DISTRIBUTOR

pro malou firmu a domácnost
Avast kombinuje to nejlepší z Avastu a AVG. Společná detekční síť je nyní tou nejrozsáhlejší na světě s více než než 400 miliony zařízeními. Ty fungují jako senzory, které detekují a neutralizují útoky v reálném čase.


Vyberte si nejvhodnější
ochranu pro svůj počítač
Avast
FREE ANTIVIRUS
Avast
PRO ANTIVIRUS
Avast
INTERNET SECURITY
Avast
PREMIER
Jádro: blokuje viry a spyware​ Yes Yes Yes Yes
NOVÉ Ransomware štít: ochrana před šifrovacími viry Yes Yes
Avast hesla: pamatuje si důležitá hesla za vás Yes Yes Yes Yes
Vzdálená asistence: podpora technicky zdatnějšího přítele​ Yes Yes Yes Yes
FileRep: upozorňuje na podezřelý původ souborů Yes Yes Yes Yes
WebRep: varuje před nebezpečnými stránkami a odkazy Yes Yes Yes Yes
Rescue Disc: pomůže obnovit data z infikovaného počítače Yes Yes Yes Yes
Do Not Track: blokuje sledovací mechanizmy webů Yes Yes Yes Yes
Wi-Fi Inspektor: Odhalí slabá místa ve vaší síti Yes Yes Yes Yes
Sandbox: spouští neznámé aplikace ve virtuálním prostředí Yes Yes Yes Yes
Aktualizace softwaru: udržuje programy aktuální Yes Yes Yes Yes
Ověřené weby: chrání před falešnými webovými stránkami Yes Yes Yes
Firewall: skryje počítač před hackery Yes Yes
Antispam: odfiltruje otravné nevyžádané e-maily Yes Yes
Štít webové kamery: Ochrana před špehováním       Yes
Automatické aktualizace aplikací       Yes
Skartovač dat: smazané soubory nelze obnovit Yes
Více ... Více ... Více ...
 

Stáhněte si kompletní ceník produktů Avast.
PDF dokument bude otevřen v novém okně/záložce vašeho prohlížeče.
Školám, dobročinným organizacím, zdravotnickým zařízením a organizacím státní správy a místní samosprávy poskytneme zajímavé SLEVY. Kontaktujte nás!
antivirus, kterému můžete věřit

Nízká zátěž systému

Díky nové verzi Nitro Update počítač startuje v průměru o 11 % rychleji než naše předchozí verze, která již tak kladla důraz na vyšší rychlost. Kromě toho je rychlejší i stahování samotného produktu, a to díky menší velikosti instalačních dat a nově vyvinuté bezpečnostní analýze na bázi cloudu, která minimálně zatěžuje procesor. Podle nezávislého průzkumu testovací instituce AV-Comparatives má Avast na počítačích Windows 10 o polovinu nižší systémovou zátěž nežli Windows Defender.

CyberCapture

Tato nová technologie vyvinutá bezpečnostními experty Avastu zachycuje a analyzuje neznámé soubory a chrání před novými hrozbami. Denně obdržíme v průměru 800.000 souborů a zhruba polovina z nich jsou dosud neznámé. CyberCapture izoluje neznámé soubory v bezpečném prostředí a zjišťuje zda jsou závadné či nikoliv. To zajišťuje, že jste před novými hrozbami chráněni ještě předtím, než otevřete potenciálně nebezpečný soubor.

Behaviorální štít - ochrana proti RANSOMWARE

V roce 2016 Avast identifikoval více než 150 kmenů vyděračského softwaru zvaného ransomware na počítačích Windows. Analytici z laboratoře Avast Threat Labs globálně detekovali přes 28 milionů těchto útoků. Tato hrozba bude růst i nadále, proto do nového Avastu byla integrována technologie behaviorální analýzy (původně od AVG) nazvaná Behaviorální štít (Behavior Shield).

Behaviorální štít nepřetržitě monitoruje podezřelé chování jakéhokoliv softwaru běžícího na počítačích v reálném čase. Tento nástroj je účinný zvláště proto, že dokáže odhalit neznámé vzorky ransomware tím, že zkoumá chování daného kódu “v akci”. Pokud je potřeba tak zasáhne, hrozbu zastaví a izoluje ji ve virové truhle..

Wi-Fi Inspektor (zabezpečení domácí sítě)

Inspektor Wi-Fi (dříve jako Zabezpečení domácí sítě) automaticky skenuje domácí sítě uživatelů, vyhledává potenciální zranitelnosti typu slabá hesla, zranitelnost routeru a kompromitované internetové připojení (DNS hijack). V případě, že Inspektor Wi-Fi nějakou zranitelnost detekuje, uživatele krok za krokem navádí, jak danou situaci řešit.

Ověřené weby (dříve bezpečné DNS)

Neautorizovaná změna DNS záznamů je realitou – a hackeři vědí, jak ji využít. Je snadné omylem zadat přihlašovací údaje na falešné stránky, které vypadají úplně
stejně jako stránky vaší banky. Funkce Bezpečné DNS šifruje spojení mezi vaším PC a naším DNS serverem, takže se už nikdy nemusíte obávat podvodných stránek.

Přední zabezpečení HTTPS

Avast má ten nejbezpečnější HTTPS skener na trhu*. To je pro vás dobrá zpráva, jelikož téměř 30 % veškerého webového provozu dnes běží přes HTTPS protokol. Avast Webový štít skenuje proti malware a jiným potenciálním hrozbám všechny stránky zabezpečené protokolem HTTPS a denně v průměru detekuje 50.000 nakažených unikátních URL. Měsíčně tak ochrání na 3,2 milionu uživatelů před stažením malware či v přístupu k HTTPS stránkám, které malware distribuují.

Herní mód

Nový optimalizační nástroj pro hráče nazvaný Game Mode dokáže automaticky rozpoznat, když uživatel hraje hry a odloží nebo pozastaví všechna oznámení či aktualizace systému, aby maximalizoval rychlost počítače a výkon potřebný pro hraní her. Unikátní na funkci Game Mode je i to, že dokáže zastavit nejen všechna oznámení Avastu a procesy běžící na pozadí, ale i přerušit notifikace jiných systémů a aktualizace systému Windows.

Pasivní mód

Nový režim, který jsme nazvali Passive Mode, vypíná aktivní komponenty štítů i firewall a uživateli tak dovoluje mít spuštěné dva antivirové produkty naráz a vybírat si z každého produktu ty funkce, které preferuje. Bez nutnosti cokoliv přeinstalovávat a bez vlivu na výkon počítače.t.

Avast dále nabízí:

Hesla Avast

Ukládáte si hesla do vašeho prohlížeče nebo opakovaně používáte stejná hesla pro různé služby? To není moc bezpečné. Náš nový správce hesel - Hesla Avast - vytvoří jedinečná a neprolomitelná hesla pro všechny vaše účty. Vám pak stačí zapamatovat si pouze jediné.

Celkový test (Smart Scan)

Jediným kliknutím můžete skenovat počítač a zjistit, zda jej neohrožují nějaké škodlivé soubory, zda je potřeba aktualizovat software, bezpečnost vaší domácí sítě a operační status počítače. Stačí jediný test a zjistíte, jak je na tom vaše PC, router a další vybavení. Smart Scan (Celkový test) integruje všechny skeny do jednoho a zobrazuje různé výsledky a doporučení. Zahrnuje Antivirus, Rozšíření prohlížečů, Softwarové aktualizace, Domácí síť.

DO NOT TRACK - Anonymní a bezpečné prohlížení internetu

Do Not Track blokuje sledovací mechanizmy na webových stránkách, které nedodržují smluvený standard Do Not Track. Blokujeme tedy snahy společností skryte sledovat vaše aktivity na internetu a sbírat vaše osobní informace. Díky tomu můžete snadno zablokovat cílené reklamy, které vás pronásledují na mnoha webových stránkách. Nové, jednoduché rozhraní ukáže přítomnost malwaru na webové stránce a tím vás chrání před podvodnými stránkami. Snadno můžete také vidět, jak jiní uživatelé hodnotí vámi navštívené stránky. Stejným způsobem můžete tyto stránky ohodnotit (přidat palec nahoru nebo palec dolu).

Neustálá aktualizace virové databáze

Denně program stahuje více než 250 drobných aktualizací virové databáze, které pomáhají chránit vaše data i před novými virovými hrozbami.

RESCUE DISC - Záchranný disk

Avast umožní uložit vaši instalaci programu Avast na USB, CD nebo DVD disk. Tento disk využijete například při obnově funkcí infikovaného PC.

Software Updater (Aktualizace software)

Udržuje rozšířené aplikace (Java, Adobe Flash, Adobe Reader atd.), stále aktuální  tím zabraňuje zneužití bezpečnostních chyb, které jsou často využity pro šíření škodlivého kódu.

Browser Cleanup (Čistění prohlížečů)

Slouží jako centrum, ze kterého můžete udržovat své webové prohlížeče v plné kondici. Můžete jednoduše spravovat doplňky (pluginy), odstraňovat obtěžující a nežádoucí panely (toolbars), které si často nevědomky nainstalujete s jiným software. 

Uživatelské rozhraní s podporou dotykových obrazovek

Nové moderní uživatelské rozhraní s velkými a jednoduše dostupnými tlačítky usnadňuje používání na zařízeních s Windows 8 s dotykovými obrazovkami.

Data Shredder

Dokonale vymaže soubory z vašeho počítače tak, že nemohou být nijak obnoveny při použití standardních metod. Nemůžete být překvapeni, že se vaše fotky z notebooku, který jste dávno prodali, objeví na internetu.

Sandbox

Občas si stáhnete nějaký soubor, u kterého si nejste jisti jeho bezpečností. V těchto případech Avast Sandbox umožní spustit tuto aplikaci (shlédnout video či prohlédnout stránku) v bezpečném virtuálním prostředí, které je izolované od zbytku počítače. Pokud je soubor v pořádku, můžete jej bez obav přesunout do svého PC.V opačném případě je váš počítač v bezpečí a nic jste neriskovali.

WebRep

Nástroj WebRep zlepší vaši ochranu před podvodnými weby (phishingem). Díky heuristické analýze nových podvodných stránek a novým technologiím dokážeme odhalit nebezpečné stránky a falešné SSL certifikáty, takže můžeme zabránit útokům prostředníků přes https protokol. Nyní navíc i s podporou prohlížeče Apple™ Safari™.

Systém reputace souborů FileRep

FileRep vám dá vědět, jestli je soubor v pořádku ještě před tím, než ho otevřete. Analýza souboru probíhá na základě různých kritérií, např. kolik lidí konkrétní soubor stáhlo a jak je soubor starý.

Neustálá aktualizace virové databáze

Místo tradičních denních aktualizací teď dostanete každou novou definici viru od našich serverů hned, jak ji zpracuje Avast Virus Lab. Vaše virová databáze tak bude průběžně aktualizovaná a váš počítač chráněný před nejnovějšími viry

Více možností

Avast účet

my.avast.com  účet slouží jako úložiště všech dat spojených s programem Avast. Umožní vám sledovat všechny vaše počítače s programem Avast s kompletními informacemi o nezávadnosti dat, stavu programu a dalšími užitečnými statistikami. Nyní máte přehled i o svých mobilních telefonech a tabletech s operačním systémem Android.

Vzdálená podpora

Získejte podporu od technicky založeného člověka ze svého okolí. Díky tomuto novému nástroji můžete poprosit o pomoc někoho z rodiny nebo přátel a dát mu vzdálený přístup do svého počítače. Povolit přístup můžete jen vy a můžete ho také kdykoliv zrušit. Vzdálenou podporu zabezpečují firewally a servery Avast.

Jednoduché uživatelské rozhraní

Přizpůsobili jsme uživatelské rozhraní programu Avast, aby bylo ještě více intuitivní. Zjistíte, že používat ho je opravdu jednoduché. Experti si navíc můžou přizpůsobit každý prvek softwaru přesně podle svých potřeb.

Přizpůsobte si program

Program Avast si můžete nainstalovat jako druhou vrstvu ochrany k jinému antiviru (zvolte režim kompatibility) nebo si při běžné instalaci vybrat jen ty nástroje, které potřebujete.

Ještě rychlejší a ještě méně náročný na zdroje.

Nezávislé testy ukázaly, že Avast je jedním s nejrychlejších a nejméně náročných antivirů. 

Kompatibilní s Windows 10

Avast funguje skvěle i na systému Windows 10.