Přihlásit
DISTRIBUTOR
 

 Zakoupili jste Avast na www.avast.cz?

 
Stránky, na kterých se nyní nacházíte provozuje společnost ALWIL Trade, spol. s r.o. distributor produktů Avast v ČR a na Slovensku, nikoli výrobce produktu, společnosti Avast Software.

Jak poznáte, že jste nakoupili v e-shopu výrobce?

Číslo účtu: 2102308363/2700
Číslo objednávky: jedenáctimístné číslo (naše objednávky mají číslo pouze pětimístné).
Prodejce: Digital River Inc.
Příjemce platby: JPMC Re: Digital River World Payments AB

Pokud jste zakoupili licenci prostřednictvím e-shopu výrobce (www.avast.cz) zaplatili a neobdrželi jste licenci v řádném termínu, nebo máte jiný problém s vaším nákupem produktu Avast, můžete vyhledat údaje o stavu vaší objednávky:
Informace o vaší objednávce Avast

Pokud nezískáte potřebné údaje o stavu vaší objednávky nebo vaší licenci, využijte formulář pro kontaktování zákaznické podpory Avast Software:
Zákaznický servis a podpora Avast

Rádi bychom Vám byli nápomocni více, ale k agendě objednávek z e-shopu výrobce nemáme přístup a naše možnosti, jak vám pomoci jsou omezené. Pokud nám napíšete, Váš požadavek na podporu výrobce předáme, avšak nemáme zpětnou kontrolu nad jeho vyřešením a nedokážeme vám sdělit žádné další informace.

Budeme rádi, když se v záležitosti nákupů bezpečnostního software budete v budoucnosti obracet na naši společnost. Rozumíme tomu, umíme to rychle a spolehlivě a nemáme problém se s vámi bavit.

Děkujeme za pochopení.


Roman Veselý
sales manager