Přihlásit
DISTRIBUTOR
Co je dobré vědět, než objednáte prodloužení licence?
l V rámci prodloužení můžete zakoupit jakýkoli jiný produkt pro ochranu počítače a na jiné licenční období. Sleva 30% vám zůstane zachována. (Příklad: vlastníte licenci Avast Internet Security pro 1 PC na 2 roky, můžete zakoupit Avast Premier pro 3 PC na 1 rok.
l Licenční období automaticky naváže na datum ukončení platnosti původní licence. Prodloužit licenci můžete maximálně 90 dnů před jejím vypršením, ne dříve. V případě, že nedojde k řádnému navázání licenčního období, kontaktujte obchodní oddělení, bude vám zaslán správný lic. soubor.
l Pokud zadáte správně "Číslo zákazníka" a přesto nemůžete pokračovat v nákupu, byla vaše původní licence zakoupena pravděpodobně prostřednictvím e-shopu výrobce a  není evidována v naší databázi. V takovém případě, prosím, kontaktujte obchodní oddělení.
l Upozornění pro zákazníky ze SLOVENSKA: v souvislosti s úpravou evropské legislativy týkající se daně z přidané hodnoty (DPH) není v tomto okamžiku možné využívat tento nákupní formulář pro prodej do zahraničí. Obracejte se, prosím, s Vašimi objednávkami na výše uvedené kontakty obchodního oddělení. Slibujeme včasné vyřízení a děkujeme za pochopení.
Kliknutím v levé části zvolte požadovaný produkt a následně pokračujte volbou dalších parametrů v pravé části obrazovky. Pro obnovení licence je nutné zadat "Číslo zákazníka".
 
Nebudete-li s čímkoli vědět rady, kontaktujte nás. Mail: avast.obchod@alwil.com, Tel: 274 005 444