Přihlásit
DISTRIBUTOR
Internet security
 

 O autorech

 

Sticky Password je vyvíjen lidmi, kteří doslova žijí internetovou bezpečností. Lidé, kteří dlouhá léta pracovali v AVG Technologies, se spojili v roce 2009 s Alexem Tischenkem, autorem Sticky Password, a založili firmu Lamantine Software a.s., aby šířili technologii pro správu hesel.

Z každé prodané licence Sticky Password daruje výrobce část výnosu neziskové organizaci Save the Manatee Club.

Proč zrovna kapustňáci? Protože společnost Lamantine Software byla podle nich pojmenována. „Lamantin“ je francouzský výraz pro kapustňáka.

Kapustňáci jsou doma ve vodách kolem Floridy, kde jsou však tito jemní, starověcí a půvabní tvorové ohrožováni rostoucí lidskou populací. Mnohá zvířata jsou vyrušována loděmi, které k nim připlouvají příliš blízko, nebo potápěči. Save the Manatee Club kapustňákům pomáhá žít klidný život neohrožovaný lidmi.

Svá hesla už nikdy nezapomenete

Sticky Password je program určený pro snadný a zabezpečený přístup k webovým stránkám a aplikacím, které vyžadují zadání uživatelského jména a hesla. S jeho pomocí také automatizovaně vyplníte webové formuláře na jedno kliknutí, s použitím předem definovaných osobních údajů - identit.

Sticky Password Premium

Uživatel 1 rok 3 roky lifetime*
1 363 Kč 818 Kč 1 890 Kč
2 702 Kč 1 396 Kč 3 570 Kč
3 1 033 Kč 2 057 Kč 5 290 Kč
4 1 314 Kč 2 636 Kč 6 690 Kč
5 1 644 Kč 3 297 Kč 8 090 Kč
Ceny jsou uvedeny bez DPH.

*časově neomezená licence

NIC NERISKUJETE 30 denní zkušební doba
Stáhněte a nainstalujte si 30-denní plně funkční zkušební verzi Sticky Password. Jsme si jistí, že vás aplikace zaujme a budete ji chtít využívat napořád! Pamatujte na to, že po uplynutí 30 dnů nebude možné dále synchronizovat a budete omezeni na užívání pouze 15-ti účtů.

 

 K čemu je StickyPassword dobrý?

 

Rychlé vyplňování formulářů
Sticky Password za vás automaticky vyplní i ty nejdelší formuláře. Není potřeba se pokaždé zdlouhavě registrovat, když chcete nakupovat nebo stahovat soubory – jednou uložené osobní údaje můžete kdykoli znovu použít z jakéhokoli zařízení. Sticky Password vás chrání před key-loggery a dalším škodlivým software, který „odposlouchává“ klávesnici. Pokud nezadáváte informace do formuláře pomocí klávesnice, nikdo je nemůže odposlechnout. Je to další silný nástroj ochrany před krádeží identity.

Automatické přihlašování
Se Sticky Password se jediným kliknutím přihlásíte na kteroukoli oblíbenou webovou stránku nebo do aplikace. Program rozpozná heslem chráněný webový účet a automaticky vás přihlásí, a to na jakémkoli zařízení, které používáte.

Pouze jedno heslo k zapamatování
Vaše Hlavní heslo je to jediné, které si budete muset pamatovat – Sticky Password se postará o všechna ostatní. Ta stávající si jednoduše naimportujete. Pokud potřebujete nová, Sticky Password je pro vás automaticky vytvoří a uloží. Navíc si můžete svá hesla uspořádat, jakkoli to bude pro vás nejlepší. Nebudete muset hledat v paměti to správné heslo pro tu konkrétní stránku, ale vše budete mít dostupné na jedno kliknutí (a zároveň vše bezpečně skryté před zvědavými pohledy).

Bezkonkurenční bezpečnost
Sticky Password vytváří co možná nejsilnější hesla a zároveň je ukládá za více vrstev ochrany. Databáze vašeho správce hesel je šifrována silným algoritmem AES 256, který se používá v armádním kryptování.
Automatické přihlašování a vyplňování, ochrání vaše hesla či důvěrné informace před zcizením keyloggery. Naše robustní bezpečnostní, řešení udržuje vaše data v bezpečí a to i v prostředí cloudu.

Podporujeme všechna vaše zařízení
Sticky Password podporuje Windows PC, iPhone, iPad a Android zařízení. Proto bez ohledu na to jaké zařízení používáte, máte vždy svá hesla a osobní údaje pro potřeby automatického vyplňování online formulářů vždy dostupné na jedno kliknutí.
Jedna licence Sticky Password vás opravňuje používat produkt na všech vašich zařízeních. Zařízení jsou synchronizována prostřednictvím cloudové služby. Vaše data jsou tak během několika vteřin všude aktuální

 

 Co StickyPassword umí?

 
l Vytváří bezpečná hesla
l Nezapomíná je
l Chrání vaši identitu
l Šetří váš čas
l Synchronizuje vaše hesla na všech zařízeních
 

 Jaký operační systém?

 
Windows (Windows XP, Vista, 7, 8 a 8.1 (pouze desktop)
Android (2.1 a vyšší, včetně tabletů)
iOS (6.x a vyšší, včetně tabletů
 
BlackBerry OS10, Amazon Kindle Fire, Nokia X