Přihlásit
DISTRIBUTOR

Snadné spuštění

Nadpis

Nový Avast 2016 poro malé kanceláře a domácnosti

Obsah

Avast představil nová bezpečnostní řešení pro PC a mobilní zařízení, která reagují na rostoucí obavy uživatelů související s ochranou jejich soukromí. Nový Avast 2016 pro PC, proto nově přináší kromě ostatních vylepšení i multiplatformní řešení nazvané Hesla Avast (Avast Passwords), které pomůže uživatelům lépe se zorientovat v komplexní problematice spojené s ochranou osobních informací.

Avast 2016 pro PC zahrnuje tyto novinky:

Hesla Avast (Avast Passwords) - Tento správce hesel automaticky generuje mimořádně silná hesla, která si uživatelé nemusí pamatovat - uživatelé si nastaví a zapamatují pouze jedno hlavní heslo, které jim umožní přístup ke všem ostatním heslům. Hesla Avast jsou multiplatformním řešením, které umožňuje synchronizovat všechna hesla napříč všemi zařízeními, včetně zařízení Android a iOS, dále umožňuje zkontrolovat úroveň bezpečnosti nastavených hesel a smazat všechna hesla uložená v internetovém prohlížeči. Funkce Hesla Avast také umí uživatele upozornit na ztrátu ověřovacích údajů v případě úniku dat.  

Prohlížeč SafeZone — Izoluje všechny webové stránky týkající se online nakupování, bankovních převodů a finančních operací do "chráněného prostoru", ve kterém otevírá i veškeré podezřelé webové stránky. Prohlížeč SafeZone funguje zároveň i jako rozšíření prohlížeče, který nejen že blokuje nechtěné reklamy (díky vestavěnému Ad Blockeru), ale také umožňuje rychlejší načítání webových stránek. Pomocí další funkce rozšíření prohlížeče nazvané Do-Not-Track se mohou uživatelé dozvědět, které firmy sledují jejich chování na internetu a mohou se tak rozhodnout, kterým z nich toto povolí a kterým ne. Prohlížeč SafeZone je součástí prémiových verzí produktů Avast 2016.

Vylepšená funkce Zabezpečení domácí sítě— Tato unikátní funkce nově odhalí dalších 12 typů zranitelností domácího routeru. Jedním kliknutím tak umožní zkontrolovat celou domácí síť včetně tiskáren, síťových disků a routeru.

 "Ačkoliv se lidé právem obávají o své soukromí, panuje zde rozpor mezi mírou jejich obav a kroky, které podnikají k tomu, aby se ochránili," řekl Vince Steckler, generální ředitel Avastu. "Z našeho průzkumu* mezi českými uživateli PC vyplynulo, že téměř třetina z nich nevytváří pro přihlášení do svých účtů dostatečně silná hesla z důvodu, že jsou těžká na zapamatování. Tím, že jsou uživatelé nuceni pamatovat si mnoho různých hesel, cítí se zahlceni a mají tendenci nedodržovat bezpečnostní postupy. Právě to následně ohrožuje jejich soukromí."

Avast 2016 dále přináší rychlejší instalaci, zjednodušené uživatelské rozhraní a plnou kompatibilitu s Windows 10.

Konec platnosti

 

Přílohy

Vytvořeno 9.12.2015 17:31 uživatelem Roman Vesely
Naposledy změněno 9.12.2015 17:31 uživatelem Roman Vesely