Přihlásit
DISTRIBUTOR
NOVÝ Avast 2015 pro MALOU FIRMU a DOMÁCNOST
Vyberte si optimální ochranu pro vaše PC v kanceláři nebo doma.Jak vás Avast 2015 chrání? Kvalitně!
Avast
FREE ANTIVIRUS*
Avast
PRO ANTIVIRUS
Avast
INTERNET SECURITY
Avast
PREMIER
Jádro: blokuje viry a spyware​ Yes Yes Yes Yes
Vzdálená asistence: podpora technicky zdatnějšího přítele​ Yes Yes Yes Yes
FileRep: upozorňuje na podezřelý původ souborů Yes Yes Yes Yes
WebRep: varuje před nebezpečnými stránkami a odkazy Yes Yes Yes Yes
Rescue Disc: pomůže obnovit data z infikovaného počítače Yes Yes Yes Yes
Do Not Track: blokuje sledovací mechanizmy webů Yes Yes Yes Yes
Zabezpečení domácí sítě: Odhalí slabá místa ve vaší síti Yes Yes Yes Yes
Bezpečné DNS: chrání před falešnými webovými stránkami Yes Yes Yes
SafeZone: zabezpečí nákupy a  internetové bankovnictví Yes Yes Yes
Sandbox: spouští neznámé aplikace ve virtuálním prostředí Yes Yes Yes
Firewall: skryje počítač před hackery Yes Yes
Antispam: odfiltruje otravné nevyžádané e-maily Yes Yes
Automat. aktualizace softwaru: udržuje programy aktuální       Yes
Skartovač dat: smazané soubory nelze obnovit Yes
*avast! Free Antivirus je určen pouze k osobnímu nekomerčnímu využití. Chcete-li používat produkty avast! pro svoje podnikání, je třeba použít placené verze produktů avast!. Více ... Více ... Více ...
 

Stáhněte si kompletní ceník produktů avast! pro DOMÁCNOSTI a MALÉ KANCELÁŘE
PDF dokument bude otevřen v novém okně/záložce vašeho prohlížeče.
ŠKOLÁM, DOBROČINNÝ ORGANIZACÍM, ZDRAVOTNICKÝM ZAŘÍZENÍM, ORGANIZACÍM STÁTNÍ SPRÁVY poskytneme zajímavé SLEVY. Kontaktujte nás!

Avast 2015, antivirus, kterému můžete věřit

Zabezpečení domácí sítě

Ve verzi 2015 je novou komponentou všech produktů Avast unikátní funkce - Zabezpečení domácí sítě. Jedním kliknutím můžete otestovat vaši domácí síť, zjistit potenciální bezpečnostní hrozby a ochránit tím váš router a síť. Je to další způsob, jak pomoci vylepšit ochranu vašeho domova.

Skenování HTTPS

Nové vylepšení technologie WebShield umožní nalézt malware a další hrozby dokonce i na stránkách zabezpečených protokolem HTTPS. Můžete povolit stránky a certifikáty vaší banky, takže kontrola nezpomalí jejich načítání. HTTPS skenování je schopné zaznamenat a rozšifrovat protokoly TLS/SSL. Tato funkce vás ochrání před viry pocházející skrze HTTPS a také přidává kompatibilitu pro SPDY+HTTPS/ HTTP 2.0.

Celkový test (Smart Scan)

Jediným kliknutím můžete skenovat počítač a zjistit, zda jej neohrožují nějaké škodlivé soubory, zda je potřeba aktualizovat software, bezpečnost vaší domácí sítě a operačnístatus počítače. Stačí jediný test a zjistíte, jak je na tom vaše PC, router a další vybavení. Smart Scan (Celkový test) integruje všechny skeny do jednoho a zobrazuje různé výsledky a doporučení. Zahrnuje Antivirus, Rozšíření prohlížečů, Softwarové aktualizace, Domácí síť.

Bezpečné DNS

Jedním z největších rizik, kterým lidé čelí na jakékoli síti Wi-Fi, je DNS útok. Tento malware vás přesměruje ze stránky, kterou chcete navštívit, na takovou,
která vypadá úplně stejně. Přihlásíte se jako obvykle k vašim oblíbeným stránkám a záškodný program zachytí vaše uživatelské jméno a heslo. Tento problém řečí Avast šifrováním komunikace mezi chráněným PC a serverem DNS. Díky tomu se vždy dostanete tam, kam opravdu chcete.

Avast NG (Next Generation)

Avast NG je virtualizační řešení schopné spustit každý proces běžící ve Windows v samostatném a bezpečném virtuálním prostředí (VM), které je plně integrované se stolním počítačem. Každý proces běží ve VM separátně od ostatních aplikací. Tato funkce nyní pohání Avast DeepScreen, a z toho plyne lepší detekce. Tuto technologie využívají i komponenty Sandbox a SafeZone.

Další ochranné nástroje

DO NOT TRACK - Anonymní a bezpečné prohlížení internetu

Do Not Track blokuje sledovací mechanizmy na webových stránkách, které nedodržují smluvený standard Do Not Track. Blokujeme tedy snahy společností skryte sledovat vaše aktivity na internetu a sbírat vaše osobní informace. Díky tomu můžete snadno zablokovat cílené reklamy, které vás pronásledují na mnoha webových stránkách. Nové, jednoduché rozhraní ukáže přítomnost malwaru na webové stránce a tím vás chrání před podvodnými stránkami. Snadno můžete také vidět, jak jiní uživatelé hodnotí vámi navštívené stránky. Stejným způsobem můžete tyto stránky ohodnotit (přidat palec nahoru nebo palec dolu).

Neustálá aktualizace virové databáze

Denně program stahuje více než 250 drobných aktualizací virové databáze, které pomáhají chránit vaše data i před novými virovými hrozbami.

RESCUE DISC - Záchranný disk

Avast umožní uložit vaši instalaci programu Avast na USB, CD nebo DVD disk. Tento disk využijete například při obnově funkcí infikovaného PC.

Software Updater

Udržuje rozšířené aplikace (Java, Adobe Flash, Adobe Reader atd.), stále aktuální  tím zabraňuje zneužití bezpečnostních chyb, které jsou často využity pro šíření škodlivého kódu.

Browser Cleanup

Slouží jako centrum, ze kterého můžete udržovat své webové prohlížeče v plné kondici. Můžete jednoduše spravovat doplňky (pluginy), odstraňovat obtěžující a nežádoucí panely (toolbars), které si často nevědomky nainstalujete s jiným software. 

Uživatelské rozhraní s podporou dotykových obrazovek

Nové moderní uživatelské rozhraní s velkými a jednoduše dostupnými tlačítky usnadňuje používání na zařízeních s Windows 8 s dotykovými obrazovkami.

Data Shredder

Dokonale vymaže soubory z vašeho počítače tak, že nemohou být nijak obnoveny při použití standardních metod. Nemůžete být překvapeni, že se vaše fotky z notebooku, který jste dávno prodali, objeví na internetu.

Sandbox

Občas si stáhnete nějaký soubor, u kterého si nejste jisti jeho bezpečností. V těchto případech Avast Sandbox umožní spustit tuto aplikaci (shlédnout video či prohlédnout stránku) v bezpečném virtuálním prostředí, které je izolované od zbytku počítače.Pokud je soubor v pořádku, můžete jej bez obav přesunout do svého PC.V opačném případě je váš počítač v bezpečí a nic jste neriskovali.

WebRep

Nástroj WebRep zlepší vaši ochranu před podvodnými weby (phishingem). Díky heuristické analýze nových podvodných stránek a novým technologiím dokážeme odhalit nebezpečné stránky a falešné SSL certifikáty, takže můžeme zabránit útokům prostředníků přes https protokol. Nyní navíc i s podporou prohlížeče Apple™ Safari™.

SafeZone

Dostupné pouze ve verzi Pro Antivirus a Internet Security. Vytvoří na vašem počítači zcela prázdné soukromé okno, ve kterém můžete bezpečně nakupovat nebo používat on-line bankovnictví. Nově navíc s automatickou výzvou, která vás do SafeZone™ přesměruje z vašeho prohlížeče.

Systém reputace souborů FileRep

FileRep vám dá vědět, jestli je soubor v pořádku ještě před tím, než ho otevřete. Analýza souboru probíhá na základě různých kritérií, např. kolik lidí konkrétní soubor stáhlo a jak je soubor starý.

Neustálá aktualizace virové databáze

Místo tradičních denních aktualizací teď dostanete každou novou definici viru od našich serverů hned, jak ji zpracuje AVAST Virus Lab. Vaše virová databáze tak bude průběžně aktualizovaná a váš počítač chráněný před nejnovějšími viry

Více možností

Avast účet

AVAST účet slouží jako úložiště všech dat spojených s programem avast! Umožní vám sledovat všechny vaše počítače s programem avast! s kompletními informacemi o nezávadnosti dat, stavu programu a dalšími užitečnými statistikami. Nyní máte přehled i o svých mobilních telefonech a tabletech s operačním systémem Android.

Vzdálená podpora

Získejte podporu od technicky založeného člověka ze svého okolí. Díky tomuto novému nástroji můžete poprosit o pomoc někoho z rodiny nebo přátel a dát mu vzdálený přístup do svého počítače. Povolit přístup můžete jen vy a můžete ho také kdykoliv zrušit. Vzdálenou podporu zabezpečují firewally a servery AVAST.

Jednoduché uživatelské rozhraní

Přizpůsobili jsme uživatelské rozhraní programu avast!, aby bylo ještě více intuitivní. Zjistíte, že používat ho je opravdu jednoduché. Experti si navíc můžou přizpůsobit každý prvek softwaru přesně podle svých potřeb.

Přizpůsobte si program

Program Avastsi můžete nainstalovat jako druhou vrstvu ochrany k jinému antiviru (zvolte režim kompatibility) nebo si při běžné instalaci vybrat jen ty nástroje, které potřebujete.

Ještě rychlejší a ještě méně náročný na zdroje.

Nezávislé testy ukázaly, že avast! 6 byl jedním s nejrychlejších a nejméně náročných antivirů. I tak jsme ho ještě vylepšili: verze 7 je náš zatím nejvýkonnější produkt.

Kompatibilní s Windows 8.1

avast! funguje skvěle i na systému Windows 8.1 a navíc má nějaké zajímavé funkce specifické pro Windows 8 – například Early-Load Antimalware Driver (ELAM), který se zapojí do procesu Windows 8 Secure Boot a zajistí vám ochranu proti rootkitům a bootkitům na úrovni systému.